Doğruluğun Sesini Yükseltmek İçin Çalışan Doğruluk Payı’nın Sizin Desteğinize İhtiyacı Var

Görüntülenecek Sonuç Bulunamadı!
Görüntülenecek Sonuç Bulunamadı!
Okuma Süresi   2 Dakika
Konu Başlığı: Diğer

Doğruluk Payı Atölye Serisi Bursa İle Devam Ediyor!

Doğruluk Payı ekibi olarak 4 yılı aşkın doğruluk kontrolü (fact-checking) deneyimimizi siz takipçilerimiz ile paylaşmaya devam ediyoruz!

Son yıllarda tüm dünyada giderek popülerleşen iddia kontrolü yöntemini daha geniş kitlelere tanıtmak, metodolojisini sizlere aktarmak, Doğruluk Payı'nın gönüllü ekibini genişletmek amacıyla farklı illerde atölye serileri yapıyoruz. Bu atölyelerde hem Doğruluk Payı ekibini tanıyacak, nasıl içerik hazırladığını görecek ve deneyimleyecek, doğruluk kontrolü (fact-checking) metodu ile tanışacak, hem de ekibe katılmak için bir şans yakalayacaksınız. 

Bu çalışmalarımızın bir sonraki noktası Bursa olacak. Doğruluk Payı Bursa Atölyesi, 9 Kasım 2019 Cumartesi günü, 13:00-17:00 saatleri arasında Mercure Hotel Bursa'da gerçekleşecek! Çekirge Mahallesi Çekirge Caddesi No:81'de bulunan Mercure Hotel Bursa'nın toplantı salonunda gerçekleşecek olan çalışmamız, 20 kişi ile sınırlıdır. 

Çalışma tamamen ücretsizdir ancak atölyeye gelirken bilgisayar getirmek zorunludur.

Başvurularımız kapanmıştır.

Önceki atölye çalışmalarından birinin gerçekleştiği İzmir'den fotoğraflar için tıklayınız. Atölyeler ile ilgili her türlü sorunuz için batuhan@dogrulukpayi.com'a mail atabilirsiniz.

Doğruluk Payı Nedir?

Doğruluk Payı Nedir?
MUTLAKA İZLEYİN:

Türkiye'nin Dış Ticareti