Görüntülenecek Sonuç Bulunamadı!

Hakkımızda

Doğruluk Payı

Doğruluk Payı, İzlemedeyiz Derneği'nin ve İzlemedeyiz Derneği İktisadi İşletmesi'nin bir projesidir.

Künye

İmtiyaz Sahibi

İzlemedeyiz adına Yönetim Kurulu Başkanı
Batuhan Ersun
batuhan@izlemedeyiz.org

Dijital Operasyonlar Koordinatörü
Denizcan Sarı
denizcan@izlemedeyiz.org

Şef Editör
Koray Kaplıca
koray@dogrulukpayi.com

Editörler
Emincan Yüksel
Ceren Satıl
Berna Büyükbayrak
Cansu Yılmaz
Emre Güngör
Tuncer Beyribey

Video Editörleri
Uğurcan Akın
ugurcan@dogrulukpayi.com
Caner Gözübüyük
caner@dogrulukpayi.com

Dijital İçerik Uzmanı
Cemre Ünaldı
cemre@dogrulukpayi.com

Jr. Grafik Tasarımcı
Beyza Hisli
beyza@dogrulukpayi.com

Teknik Altyapı
KOC apps
getintouch@kocapps.com

Mali Danışman
STK Master
info@stkmaster.com

Hukuki Danışman
Özdoğan Hukuk Bürosu
bilgi@ozdoganhukuk.ist

İletişim

iletisim@dogrulukpayi.com

+90 212 243 5963
+90 541 463 47 66 (WhatsApp)

Beyoğlu/İstanbul

Doğruluk Payı Nedir?

Doğruluk Payı'nın ne yaptığını, neden yaptığını ve amaçlarını sizlere daha iyi aktarmak için hazırladığımız videomuz.

GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN!

Günlük Bültenlerimiz ve Önemli Duyurularımız için Kaydolun