Doğruluğun Sesini Yükseltmek İçin Çalışan Doğruluk Payı’nın Sizin Desteğinize İhtiyacı Var

Görüntülenecek Sonuç Bulunamadı!

Hakkımızda

Doğruluk Payı

Doğruluk Payı, İzlemedeyiz Derneği'nin ve İzlemedeyiz Derneği İktisadi İşletmesi'nin bir projesidir.

Künye

İmtiyaz Sahibi

İzlemedeyiz adına Yönetim Kurulu Başkanı
Batuhan Ersun
batuhan@izlemedeyiz.org

Dijital Operasyonlar Koordinatörü
Denizcan Sarı
denizcan@izlemedeyiz.org

Şef Editör
Koray Kaplıca
koray@dogrulukpayi.com

Editörler
Emincan Yüksel
Bengi Ruken Cengiz
Ceren Satıl
Berna Büyükbayrak
Cansu Yılmaz
Barış Güçlü

Video Editörleri
Uğurcan Akın
ugurcan@dogrulukpayi.com
Caner Gözübüyük
caner@dogrulukpayi.com

Dijital İçerik Uzmanı
Cemre Ünaldı
cemre@dogrulukpayi.com

Jr. Grafik Tasarımcı
Beyza Hisli
beyza@dogrulukpayi.com

İçerik Stajyerleri
Senem Polat

Teknik Altyapı
KOC apps
getintouch@kocapps.com

Mali Danışman
STK Master
info@stkmaster.com

Hukuki Danışman
Özdoğan Hukuk Bürosu
bilgi@ozdoganhukuk.ist

İletişim

iletisim@dogrulukpayi.com

+90 212 243 5963
+90 541 463 47 66 (WhatsApp)

Beyoğlu/İstanbul

Doğruluk Payı Nedir?

Doğruluk Payı'nın ne yaptığını, neden yaptığını ve amaçlarını sizlere daha iyi aktarmak için hazırladığımız videomuz.

2019 Yılı Mali Tablosu

İzlemedeyiz'in ve Doğruluk Payı'nın 2019 Yılı Bütçe Özeti İçin Tıklayınız.

GELİŞMELERİ KAÇIRMAYIN!

Günlük Bültenlerimiz ve Önemli Duyurularımız için Kaydolun