Görüntülenecek Sonuç Bulunamadı!
GÜNDEMDE
Okuma Süresi    7 Dakika
Konu : Sağlık

DP Originals ⤫ COVID-19 Aşıları

COVID-19 salgınının hayatımıza girmesinden bu yana neredeyse iki yıl geçti. Hastalık, kayıplar ve nihayet aşılarla dolu bu iki yıl hayatımıza pek çok yeni endişeyi dahil etti.

Muhtemelen birçoğumuzun çevresinde aşı olmaktan hala şüphe duyan insanlar var. O insanların kafalarındaki soru işaretlerini giderebilmek, endişelerini doğru ve bilimsel veriler ışığında azaltmak için Doğruluk Payı olarak 9 bölümlük bir video serisi hazırladık. Bu bölümlerde COVID-19 aşıları hakkında şüpheleri olan insanların en çok kullandıkları argümanlara yöneldik.

Doğurganlığın azalması söylentilerinden, grafene, çipler ile takip edilmemizden, Uğur Şahin’in aşı olmadığı iddialarına kadar birçok konuyu bu video serimizde ele aldık. Sizlere farklı ortamlarda kullanabileceğiniz birçok argüman sunmaya çalıştık.

Yaklaşık üç ay süren ciddi bir çalışmanın sonucu olan bu video serimiz için tüm Doğruluk Payı ekibi ortaya şahane bir emek koydu. Ekibimizin yanı sıra video içeriklerimiz için birlikte çalıştığımız FOK Project de müthiş bir iş çıkardı. Uğurcan Akın, Caner Gözübüyük ve Tuğçe Kep'e bu serideki emekleri için sonsuz teşekkürler. Ve son olarak, bu video serisinde yer alan "Serbest Yürüme" ekibine yani oyuncu arkadaşlarımıza da harika oyunculukları için teşekkür ediyoruz.

Herkes için faydalı olması dileğiyle.

Hazırsanız başlayalım!

#İşinDoğrusu

Bölüm 1: COVID-19 Aşıları Düşüklere mi Sebep Oluyor?

Bölüm 2: COVID-19 Aşılarında Grafen mi Var?

Bölüm 3: COVID-19 Aşıları İşe Yarıyor mu?

Bölüm 4: Aşılar Ölümlere mi Sebep Oluyor?

Bölüm 5: COVID-19 Aşıları ile Bizi Takip mi Ediyorlar?Bölüm 6: Aşılar mı Tehlikeli, COVID-19 mu?

Bölüm 7: COVID-19 Aşısını Bulanlar Aşı Olmadı mı?

Bölüm 8: mRNA Aşıları DNA'mızı mı Değiştiriyor?

Bölüm 9: COVID-19 Aşıları Ölümcül Yan Etkilere mi Sebep Oluyor?

Yayın Tarihi:   30 Kasım 2021 Son Güncelleme:   13 Aralık 2021